Zamówienie

Zapraszamy Państwa do STUDIA PIĘKNEJ KUCHNI w Krakowie przy ulicy Wileńskiej 4. Tutaj szczegółowo zapoznają się Państwo z naszą ofertą, zobaczą przykładowe zestawy mebli dające pogląd na naszą jakość oraz wszelkie próbki i foldery potrzebne do podjęcia decyzji o zamówieniu mebli i AGD właśnie u nas. Na pierwsze spotkanie prosimy o przyniesienia szkicu pomieszczenia wraz z podstawowymi wymiarami, z uwzględnieniem obecnego usytuowania okien, drzwi oraz instalacji w pomieszczeniu. Jest to niezbędne do stworzenia wstępnego szkicu aranżacji i układu mebli, o ile nie dysponują Państwo gotowym projektem, który pozwoli przygotować szczegółowy kosztorys inwestycji.

Po podjęciu decyzji o zamówieniu mebli, w dogodnym dla Państwa terminie wykonujemy szczegółowy pomiar w miejscu realizacji zlecenia, który pozwoli na stworzenie profesjonalnego projektu zabudowy, tym razem przy użyciu fotorealistycznego programu komputerowego. Kwoty związane z wykonaniem pomiaru i ewentualnie wydaniem projektów przed finalizacją zamówienia zaliczane są na poczet należności za wykonanie mebli.

Zwieńczeniem wszelkich ustaleń poczynionych w trakcie kolejnych spotkań i dalszego procesu projektowego jest podpisanie umowy. Zarówno zaliczkę w wysokości około 30% wartości zamówienia, jak i pozostałą kwotę wynikającą z umowy można wpłacić gotówką bądź przelewem.

Po podpisaniu umowy przygotowujemy dla Państwa szczegółowy rysunek usytuowania instalacji (woda, kanalizacja, gaz, prąd, wentylacja) zawierający również wytyczne co do rozmieszczenia płytek lub innej okładziny na ścianie.