Projektowanie

Każdy projekt postrzegamy jako wyzwanie mające na celu wydobycie z wnętrza z pomocą mebla, koloru i faktury najbardziej atrakcyjnych walorów. Wsłuchujemy się w potrzeby, aby pomóc w wyborze rodzaju wyposażenia, ale także umiejętnie wpisać się w styl wnętrz oraz dostosować sie do stylu życia Domowników. Proponujemy rozwiązania, które mile zaskakują, a rezultatem jest mebel spersonalizowany dający nieograniczoną radość eksploatowania, wzmagający rodzinne ciepło, a w przypadku kuchni rozpalający pasję gotowania.

PROJEKT
Przygotowanie projektu odpowiadającego oczekiwaniom Klienta jest dla nas równie ważne jak jego perfekcyjna realizacja. Zwracamy szczególną uwagę na wszelkie pomysły i sugestie Przyszłych Użytkowników kuchni, łazienki, czy sypialni.Projekt mebli jest wykonywany przy użyciu profesjonalnego programu komputerowego umożliwiającego zaprojektowanie najbardziej nietypowego zestawu i przygotowanie realistycznej wizualizacji dającej możliwość zobaczenia przyszłej kuchni.

MEDIA
W oparciu o odpowiednio wcześnie wykonany ostateczny projekt mebli kuchennych i wybór urządzeń AGD przygotowujemy projekt instalacji elektrycznej, wodnej, kanalizacyjnej, gazowej i wentylacyjnej. W przypadku nowobudowanych mieszkań i domów pozwoli on urządzić kuchnię bez konieczności kosztownych przeróbek lub na uniknięcie odstępstw od projektu mebli mogących wpływać na obniżenie komfortu jej użytkowania. Z kolei w mieszkaniach już zamieszkałych może być potrzebne uzyskanie opinii spółdzielni na dokonanie zmian w instalacjach, a w przypadku braku takiej zgody - ponowny projekt z uwzględnieniem istniejących instalacji.