Korpusy

PŁYTA LAMINOWANA

Najwyższej jakoœści płyta laminowana renomowanych firm – Egger, Pfleiderer, z zastosowaniem odpowiednich odpornych obrzeży PCV i ABS. Dzięki temu meble są trwałe i mogą być z powodzeniem użytkowane przez długi okres. Bardzo bogata kolorystyka, zarówno dekory drewnopodobne, jak i jednobarwne i fanatazyjne. Zróżnicowana tekstura powierzchni, nadająca niezwykły wygląd i podnosząca zarówno efekty estetyczne, jak i trwałoœść.

PŁYTA FORNIROWANA

Wykonywana z użyciem fornirów naturalnych lub modyfikowanych, olejowana lub lakierowana w macie lub w połysku. Idealnie nadaje się do konstruowania korpusów mebli najwyższej jakoœści, jak i do zastosowania na widoczne elementy korpusowe.

PŁYTA LAKIEROWANA

Wysokiej jakośœci płyta MDF wykończona lakierami najwyższej jakośœci. Bogata paleta kolorystyczna, powierzchnie w wykończeniu matowym lub połysku mogą być wzbogacone efektami specjalnymi (ziarnistoœść, efekt perły, metalic, brokat i inne). Znajduje zastosowanie zarówno przy tworzeniu całych korpusów (szczególnie mebli łazienkowych), jak i w przypadku zastosowania jako wybrane, widoczne elementy.

PŁYTA AKRYLOWA

Wierzchnią warstwę tworzy odporna na działanie promieniowania UV warstwa akrylu o gruboœci 1mm. Wąskie płaszczyzny są oklejane trwałymi obrzeżami w odpowiednim kolorze. Stosowana do wykonania widocznych elementów korpusowych.